Kurzy angličtiny v zahraničí

Jazyková škola Berlitz nabízí kurzy angličtiny v zahraničí v jazykových centrech po celém světě.

Vyberte si zahraniční kurz angličtiny v kterémkoliv z 30 jazykových center Berlitz nebo kurz angličtiny
v USA
Kanadě, Austrálii v jazykovém centru ELS®.

Angličtina v zahraničí - Berlitz Study Abroad®

Výuka angličtiny probíhá v některém jazykovém centru Berlitz, které zajišťuje výuku a zodpovídá za její úroveň a kvalitu. Výuka angličtiny je založena na zásadách jedinečné výukové metody Berlitz Method®.  Podstata této metody spočívá v kladení důrazu na komunikaci mezi lektorem a studujícím v cílovém jazyce a na aktivním zapojení studenta do výuky. Přirozené vyjadřování v angličtině, při výuce podporované lektorem, je v zahraničním kurzu angličtiny umocněno pobytem v anglicky hovořícím prostředí, kdy se student setkává s angličtinou i mimo výuku, a tak ji vstřebává v její přirozené podobě.

Učte se anglicky a poznejte kulturu místa pobytu! Během studijního pobytu mají studenti možnost nechat se ubytovat v rodinách, kdy ke kontaktu s angličtinou bude docházet o to častěji. Díky pobytu v rodině se naučí používat slovní obraty přirozeně a ve správných situacích.

Kurzy angličtiny v centrech ELS®

Kdo uvažuje o studiu na univerzitě v USA, Kanadě nebo Austrálii, bude jistě potěšen nabídkou na jazykové kurzy angličtiny ve kterých získá právě takovou úroveň angličtiny, která je vyžadována k přijetí na zahraniční univerzity.
V programu určeném pro budoucí univerzitní studenty se naučíte dokonale anglicky a získáte tak plusové body při přijímacím řízení. Jazykové programy ELS® jsou přímo určeny pro uchazeče o studium na univerzitách v anglicky mluvících zemích.

Programy jazykových center ELS® jsou určeny i pro profesionály, obchodníky, kteří potřebují zdokonalit angličtinu ve svém oboru.

Hledáte kurz angličtiny v zahraničí?

Kontaktujte společnost Berlitz na čísle +420 273 136 015 nebo využijte kontaktní formulář a žádejte detailní informace o zahraniční výuce angličtiny.