Mezinárodní jazykový tábor pro mládež - Aj, Nj, Fr a Šp

on 02 květen 2016
Vytvořeno: 30 duben 2016

Letní prázdniny se blíží, a tak už jistě přemýšlíte o vhodném plánu pro Vaše děti. Máme pro Vás skvělý tip, jak jim zajistit zábavný a zároveň velmi přínosný program – mezinárodní jazykový tábor.

 

mezinarodni jazykove taboryCo nabízejí mezinárodní jazykové tábory Berlitz

Mezinárodní jazykové tábory jsou organizovány v našich evropských jazykových centrech Berlitz pro děti ve věku od 7, případně 10, do 18 let během celého roku. Poskytují jedinečnou příležitost setkat se s vrstevníky z celého světa a společně se zdokonalit v cizím jazyce. Kromě komunikativního přístupu ve výuce je pro děti připravena řada různých aktivit, při kterých využijí a dále prohloubí své znalosti.

 

Hlavní výhody mezinárodních jazykových táborů

  • příležitost poznat nové kamarády z celého světa
  • zvýšení sebevědomí při používání cizího jazyka
  • zábavné a sportovní aktivity, workshopy
  • poznání nových kultur
  • začlenění do přirozeného prostředí daného jazyka

Jaké jazyky nabízíme

Kromě angličtiny, která je v současnosti velmi důležitá pro úspěch nejen v profesním životě, se v táborech Berlitz vyučuje francouzštině, němčině nebo španělštině.

Ve kterých zemích tábory probíhají

Pro své děti můžete vybírat z řady jazykových center Berlitz ve Velké Británii, Španělsku, Švýcarsku, Německu, Irsku, Rakousku a Lucembursku, která mezinárodní jazykové tábory organizují.

O Vaše děti bude dobře postaráno

Dopoledne děti tráví v malých, osmi až deseti členných skupinkách a společně se učí se zkušenými a kvalifikovanými rodilými mluvčími. Na odpoledne a večer jsou pro ně naplánovány sportovní, společenské a oddechové aktivity v kombinaci s poznáváním okolí a výlety.

Kontaktujte nás na telefonním čísle 273 136 015 a my Vám rádi poradíme s výběrem toho pravého tábora právě pro Vaše děti.