Kdy vyrazit do zahraničí na jazykový kurz?

on 15 srpen 2016
Vytvořeno: 15 srpen 2016

Znalost cizích jazyků je dnes již téměř základním předpokladem pro budoucí pracovní uplatnění. Pokud chcete zvolit jeden z nejefektivnějších způsobů výuky, vyrazte studovat do zahraničí!

Výhody studia v zahraničí

•    možnost výběru z mnoha atraktivních míst téměř po celém světě,
•    poznávání nových přátel z odlišných kultur,
•    společné odpolední a večerní programy,
•    možnost složení mezinárodních zkoušek - TOEFL, IELTS, FCE/CAE/CPE.

 

Kdy vyrazit do zahranici 2Jazyková centra ELS®

Jazyková škola Berlitz zajišťuje ve spolupráci s jazykovými centry ELS® kurzy angličtiny v USA, Kanadě a Austrálii. Zahraniční výuka angličtiny probíhá na tamních univerzitách. Studenti zahraničních jazykových kurzů jsou ubytovaní buď v univerzitních kampusech, nebo v hostitelských rodinách.

 

 

 

 

Berlitz Study Abroad®

Berlitz Study Abroad® jsou jazykové kurzy v zahraničí, které probíhají v jazykových centrech Berlitz. Svůj studijní plán si můžete upravit podle Vašich požadavků a můžete tak stihnout i poznávání nových lidí a kultur. Kurzy cizích jazyků v zahraničí jsou vedeny zkušenými lektory, a probíhají buď formou soukromého jazykového kurzu angličtiny Total Immersion anebo je můžete absolvovat v malé skupině studentů.

Zajímají Vás kurzy cizích jazyků v zahraničí?

Kontaktujte nás anebo nám zavolejte na telefonní číslo 273 136 015 a domluvte si schůzku pro naplánování jazykového kurzu v zahraničí!