Naplánujte si jazykový pobyt s výukou angličtiny

on 06 červenec 2016
Vytvořeno: 06 červenec 2016

Naplanujte si jazykovy pobyt s vyukou angličtinyZahraniční jazykové kurzy

Jazyková škola Berlitz organizuje zahraniční kurzy jazyků, v nichž se učíte daný jazyk v prostředí, kde se jím přirozeně mluví a výuka probíhá podle zásad metody Berlitz.

Vydejte se na cestu do zahraničí, začněte studovat jazyky! Bonusem pro Vás bude poznání nového prostředí, potkání se s novými a zajímavými lidmi a navíc se budete učit cizí jazyk rychle a přirozeně.

 

 

 

 

 

 

Jazykový kurz si můžete vybrat podle svých představ a podle účelu, za jakým jste se rozhodli zahraniční kurzy absolvovat.

Kurzy v zahraničí – angličtina

Jazyková škola Berlitz zajišťuje ve spolupráci s jazykovými centry ELS® kurzy angličtiny v USA, Kanadě a Austrálii. Zahraniční výuka angličtiny probíhá na tamních univerzitách. Studenti zahraničních jazykových kurzů jsou ubytovaní buď v univerzitních kampusech nebo v některém jazykovém centru ELS®.

Jazykové kurzy v zahraničí pořádané jazykovými centry ELS® jsou ve více než 30 pobočkách na celém světě a nabízejí jazykové kurzy studentům, kteří jsou rozhodnutí pokračovat ve studiu na zahraniční univerzitě, nebo pro pracující, kteří si chtějí zdokonalit angličtinu kvůli svému zaměstnání.

Berlitz Study Abroad®

Berlitz Study Abroad® jsou jazykové kurzy v zahraničí, které probíhají v jednom z jazykových center Berlitz. Kromě studia v zahraničí tak můžete poznávat odlišnou kulturu. Navíc si svůj studijní plán můžete upravit podle Vašich požadavků. Buď můžete celý den studovat anebo si svůj čas kromě studia můžete vyplnit například cestováním. Kurzy angličtiny v zahraničí jsou vedeny zkušenými lektory, a probíhají buď formou individuálního jazykového kurzu angličtiny Total Immersion anebo je můžete absolvovat v malé skupině studentů.

Chcete se dozvědět více o nabídce zahraničních kurzů?

Kontaktujte nás anebo nám zavolejte na telefonní číslo 273 136 015 a domluvte si schůzku pro naplánování jazykového kurzu v zahraničí!