Nemůžete odjet studovat do zahraničí? Studujte online z domova!

on 08 říjen 2015
Vytvořeno: 08 říjen 2015

Jste pracovně tak vytíženi, že si nemůžete dovolit vycestovat za studiem cizího jazyka přímo do zahraničí? Nevadí, zkuste studovat jazyky s jazykovou školou Berlitz® pohodlně z domova.

Jazyková škola Berlitz® nabízí ve svém portfoliu jedinečné online jazykové kurzy. 

ONLINE JAZYKOVÉ KURZY

Velkou výhodou online kurzů je, že studovat můžete v době, která Vám vyhovuje. Stačí se jen připojit přes internet. Jednotlivé lekce přizpůsobíme Vašim požadavkům a schopnostem tak, abyste v co nejkratší době dosáhli vysněných pokroků. Navíc máte možnost si jednotlivé lekce nahrávat a podle potřeby posléze přehrávat.

CyberTeachers®Coach

CyberTeachers®Coach - on-line platforma pro výuku jazyků, která Vám umožní učit se anglicky 24 hodin denně, kdykoliv a kdekoliv nabízíme pro tyto jazyky: němčina, angličtina, španělština, francouzština, italština 

CyberTeachers® Live

CyberTeachers® Live - on-line platforma pro výuku jazyků, s podporou lektora – rodilého mluvčího, a to 24 hodin denně 5 dní v týdnu nabízíme pro angličtinu

Aktuální akční nabídka platná od 15. 9. do 1. 12. 2015 nabízí:

50 % slevu na online výukovou platformu CyberTeachers®Coach a CyberTeachers® Live. Cizí jazyky můžete tak studovat již od 387,- Kč měsíčně!

TIP! Ukázková lekce zdarma.

Pro podrobnější informace nás neváhejte kontaktovat!