Studium angličtiny s Berlitz® po celém světě

on 09 duben 2016
Vytvořeno: 09 duben 2016

S jazykovou školou Berlitz® můžete studovat angličtinu, která je v dnešní době téměř nepostradatelná, v jakékoliv z více než 500 poboček. Z dlouhodobých statistik totiž jednoznačně vyplývá, že studium cizích jazyků v autentickém prostředí patří mezi nejefektivnější způsoby výuky cizích jazyků.

Do kterých zemí s námi můžete vycestovat?

  • Velká Británie, USA, Kanada, Austrálie a další

Samotné studium angličtiny probíhá v našich ELS Languange Centers®.

ELS Language Centers®

Jazyková centra ELS jsou vhodná především pro ty z Vás, kteří se chtějí naučit anglicky rychleji a efektivněji, přímo v zemi, kde je angličtina úředním jazykem. Další výhodou studia je bezpochyby jeho pružná struktura. Nabízíme také společné odpolední a večerní programy. Nejenže se budete zdokonalovat v angličtině, ale zároveň poznáte nové lidi a kulturu dané země. Na výběr máte z 30 atraktivních míst. Nabízíme rovněž možnost složení mezinárodních zkoušek TOEFL, IELTS, FCE/CAE/CPE.

Angličtinu ale také můžete studovat u nás v jazykové škole Berlitz Praha pod dohledem lektora – rodilého mluvčího.

aktuální akční nabídce, platné od 15. 3. do 15. 6. 2016, mimo jiné nabízíme:

INDIVIDUÁLNÍ KURZY ANGLIČTINY

Při zápisu do individuálního jazykového kurzu nabízíme studijní materiály v hodnotě 3 100,- Kč zdarma!

Mezi velké výhody individuálních jazykových kurzů patří zejména:

  • lektor – rodilý mluvčí, který se plně věnuje jenom Vám
  • z více než 60 % času mluvíte Vy
  • náplň jednotlivých lekcí Vám připravíme podle Vašich potřeb a zaměření
  • místo konání jednotlivých kurzů si můžete zvolit sami (naše jazykové centrum v Praze, nebo jiné Vámi preferované místo)
  • do kurzů se můžete zapsat kdykoliv během roku
  • jednotlivé nabízené individuální kurzy se od sebe liší celkovou délkou trvání a denní intenzitou jednotlivých lekcí.

(jazykový kurz Premium – 12 týdnů, 40 lekcí; jazykový kurz Classic – 8 týdnů, 40 lekcí; jazykový kurz Express – 4 týdny, 40 lekcí; jazykový kurz Sprint – pouhý 1 týden s 45 lekcemi)

Za speciální zmínku určitě stojí náš velmi úspěšný intenzivní individuální jazykový kurz Total Immersion®. Kurz je určen pro ty z Vás, kteří se potřebují z jakéhokoliv důvodu naučit anglicky co nejrychleji. Po dobu jednoho až čtyř týdnů (5 dní v týdnu, 12 lekcí denně) se zcela ponoříte do studia, přičemž již od samého začátku myslíte a mluvíte v angličtině! Po celou dobu se o Vás starají lektoři, rodilí mluvčí, a procvičují s Vámi komunikaci v  situacích, které si můžete dle svých preferencí a potřeb zvolit. Zajímavým zpestřením pro Vás zajisté bude každodenní oběd s jedním z lektorů, při kterém probíhá neformální konverzace v angličtině jako simulace obchodního obědu.

TIP!

Ukázková lekce zdarma!

Pro podrobnější informace nás neváhejte kontaktovat!