Zahraniční jazykové kurzy

Společnost Berlitz zajišťuje kvalitní jazykovou výuku již více než 135 let. Nyní můžete studovat jazyky po celém světě a vždy se setkáte s dokonalým výukovým zázemím a  profesionálním přístupem ze strany lektorů.

Jazykové kurzy v zahraničí přinášejí účastníkům spoustu výhod mezi které se počítá nejen pobyt v cizí zemi jako obohacení kulturního rozhledu, ale i výhoda kontaktu s cizím jazykem v místě, kde se jím přirozeně hovoří.

  • Při studiu jste neustále obklopeni cílovým jazykem

    Nový jazyk se učíte v místě, kde se přirozeně používá, takže jej vnímáte, i když zrovna nejste přítomni ve výukové hodině. Poznáte přirozené jazykové obraty a naučíte se je používat přesně tam, kde se to hodí.

  • Poznávání nové kultury

    Během pobytu v zahraničí poznáte a pochopíte mnohé kulturní rozdíly, které Vás obohatí a rozšíří Vaše obzory.

  • Berlitz Method® ve světě

    Jedinečná a inovativní výuková metoda se používá ve všech jazykových centrech Berlitz. Při účasti na zahraničním kurzu cizího jazyka se s ní setkáte samozřejmě také. Získávejte z úspěšné výukové metody víc, ať již studujete kdekoliv.

Zajímají Vás kurzy jazyků v zahraničí nebo chcete vyzkoušet výukovou metodu Berlitz nejprve doma? Kontaktujte pobočku společnosti Berlitz v Praze nebo se rovnou objednejte na demo lekci zdarma!